A Nemzeti Tankönyvkiadó és a Magyar Tankönyvért Alapítvány idén negyedik alkalommal rendezi meg a Lázár Ervin Prózamondó Versenyt általános iskolás tanulóknak, melynek fő célja a gyerekek olvasásra való nevelése, az olvasás megszerettetése. A diákok idén Lázár Ervin és Fekete István műveiből válogathatnak.
Amíg az internet és a média nem hálózta be a hétköznapjainkat, addig a könyv jelentette szinte az egyedüli szórakozást és tudásforrást. Mára sajnos egyre kevesebb gyerek választja a könyvek varázslatos világát.
Az országos verseny szakmai zsűrije többek között az alapján hozza majd meg a döntését, hogy a pályázók hogyan választottak művet, az mennyire illik személyiségükhöz, mennyire értették meg a szöveget és hogyan adják azt elő. További cikkek ebben a rovatban
Szarvasbőgés-hallgató túrák kerékpárral, lovasfogattal, kisvasúttal
2010-09-02 11:42:02
» Juno - amikor egy terhes kamaszlány belenő a világba2010-09-02 09:26:54
» Round Nine - új album és lemezbemutató koncert2010-08-29 20:00:20
» Esősember - Nagy Ervinnel és Kulka Jánossal a Belvárosi Színházban2010-08-23 17:23:47
» Drogmentes Magyarországért Költészeti Verseny2010-08-19 11:19:57
» Jön a Zimmer Feri 2! - Folytatódik a móka Fikászéknál
Ma Hilda napja van.
Holnap Rozália napja lesz
Eladó a XVI. kerület centenáriumi lakótelepén jó közlekedésnél, 58 nm-es, felújított, 2 szoba + étkezős, jó beosztású, 4. emeleti tömbfűtéses panel lakás.
Irányár: 13,5 millió Ft.
Érdeklődni: 30/4107753